adapter udarowy zwiększający z 3/4" na 1", BAHCO [K9564F]
-
Producent:
-
Kod producenta:K9564F
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1675 pkt. |
Profesjonalny, zmniejszający adapter udarowy firmy BAHCO o symbolu [K9564F] z wejściem na kwadrat 3/4" do używania nasadek na kwadrat 1" .
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali, współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/4 cala.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter udarowy z wejściem 3/4" pozwalający mocować nasadki 1" firmy BAHCO [K9564F]:
- adapter zmniejszający współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/4 cala,
- przeznaczony do współpracy z nasadkami na kwadrat 1'' cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- adapter jak większość narzędzi udarowych ma fabryczny otwór do założenia sprężyny blokującej K560F-6.
- adapter udarowy wykonany został zgodnie z normą DIN 3121-H 20 / ISO 1174.
Parametry techniczne adaptera firmy BAHCO [K9564F]:
- typ mocowania: kwadrat 3/4'',
- przejście na: kwadrat 1'',
- długość całkowita L: 63 mm,
- waga: 410 g.
| długość całkowita: | 63 mm |
| waga: | 410 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| EAN: | 7314151286026 |
| redukcja na: | kwadrat 1'' |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.420 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
