adapter udarowy zwiększający z 1/2" na 3/4'', IRIMO [169-60-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:169-60-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 485 pkt. |
Zwiększający adapter udarowy firmy IRIMO o symbolu [169-60-1] z wejściem na kwadrat 1/2" do używania nasadek na kwadrat 3/4" .
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali, współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1/2 cala.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter udarowy z wejściem 1/2" pozwalający mocować nasadki 3/4" firmy IRIMO [169-60-1]:
- adapter zwiększający współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1/2 cala,
- przeznaczony do współpracy z nasadkami na kwadrat 3/4'' cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- adapter udarowy wykonany został zgodnie z normą DIN 16503 / ISO 1174.
Parametry techniczne adaptera firmy IRIMO [169-60-1]:
- typ mocowania: kwadrat 1/2'',
- przejście na: kwadrat 3/4'',
- długość całkowita L: 48 mm,
- wymiar A: 30 mm,
- waga: 114 g.
| długość całkowita: | 48 mm |
| waga: | 114 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| EAN: | 8414909233681 |
| redukcja na: | kwadrat 3/4'' |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.162 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
