adapter udarowy zwiększający z 1/2" na 3/4", BAHCO [K8964D]
-
Producent:
-
Kod producenta:K8964D
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 765 pkt. |
Profesjonalny, zwiększający adapter udarowy firmy BAHCO o symbolu [K8964D] z wejściem na kwadrat 1/2" do używania nasadek na kwadrat 3/4" .
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali, współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1/2 cala.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter udarowy z wejściem 1/2" pozwalający mocować nasadki 3/4" firmy BAHCO [K8964D]:
- adapter zwiększający współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1/2 cala,
- przeznaczony do współpracy z nasadkami na kwadrat 3/4 cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- adapter jak większość narzędzi udarowych ma fabryczny otwór do założenia sprężyny blokującej K560F-5.
- adapter udarowy wykonany został zgodnie z normą DIN 3121-G 12,5 / ISO 1174.
Parametry techniczne adaptera firmy BAHCO [K8964D]:
- typ mocowania: kwadrat 1/2'',
- przejście na: kwadrat 3/4'',
- długość całkowita L: 45 mm,
- waga: 112 g.
| długość całkowita: | 45 mm |
| waga: | 112 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| EAN: | 7314151268237 |
| redukcja na: | kwadrat 3/4'' |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.110 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
