adapter udarowy zmniejszający z 3/8" na 1/4'', IRIMO [162-65-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:162-65-1
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 267 pkt. |
Zmniejszający adapter udarowy firmy IRIMO o symbolu [162-65-1] z wejściem na kwadrat 3/8" do używania nasadek na kwadrat 1/4" .
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali, współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/8 cala.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter udarowy z wejściem 3/8" pozwalający mocować nasadki 1/4" firmy IRIMO [162-65-1]:
- adapter zmniejszający współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/8 cala,
- przeznaczony do współpracy z nasadkami na kwadrat 1/2 cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- adapter udarowy wykonany został zgodnie z normą DIN 16503 / ISO 1174.
Parametry techniczne adaptera firmy IRIMO [162-65-1]:
- typ mocowania: kwadrat 3/8'',
- przejście na: kwadrat 1/4'',
- długość całkowita L: 36 mm,
- wymiar A: 22 mm,
- waga: 96 g.
| długość całkowita: | 36 mm |
| waga: | 96 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| EAN: | 8414909233285 |
| redukcja na: | kwadrat 1/4'' |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.032 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
