adapter udarowy zmniejszający z 3/8" na 1/4", BAHCO [K6964C]
-
Producent:
-
Kod producenta:K6964C
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 647 pkt. |
Profesjonalny, zmniejszający adapter udarowy firmy BAHCO o symbolu [K6964C] z wejściem na kwadrat 3/8" do używania nasadek na kwadrat 1/4" .
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali, współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/8 cala.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter udarowy z wejściem 3/4" pozwalający mocować nasadki 1/2" firmy BAHCO [K6964C]:
- adapter zmniejszający współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/8 cala,
- przeznaczony do współpracy z nasadkami na kwadrat 1/4'' cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- adapter jak większość narzędzi udarowych ma fabryczny otwór do założenia sprężyny blokującej K560F-2.
- adapter udarowy wykonany został zgodnie z normą DIN 3121-H 25 / ISO 1174.
Parametry techniczne adaptera firmy BAHCO [K6964C]:
- typ mocowania: kwadrat 3/8'',
- przejście na: kwadrat 1/4'',
- długość całkowita L: 30 mm,
- waga: 35 g.
| długość całkowita: | 30 mm |
| waga: | 35 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| EAN: | 7314151215170 |
| redukcja na: | kwadrat 1/4'' |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.045 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
