adapter udarowy zmniejszający z 3/4" na 1/2", KOKEN [16644A-P]
-
Producent:
-
Kod producenta:16644A-P
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1136 pkt. |
Profesjonalny, zmniejszający adapter udarowy z wejściem 3/4" pozwalający mocować nasadki 1/2" firmy KOKEN model 16644A-P.
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali, współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/4 cala.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter udarowy z wejściem 3/4" pozwalający mocować nasadki 1/2" firmy KOKEN model [16644A-P]:
- adapter zmniejszający współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/4 cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- adapter jak większość narzędzi udarowych ma fabryczny otwór do założenia zawleczki, lub trzpienia z oringiem.
Parametry techniczne adaptera firmy KOKEN [16644A-P]:
- typ mocowania: kwadrat 3/4'',
- przejście na: kwadrat 1/2'',
- długość całkowita L: 54 mm,
- waga: 310 g.
| długość całkowita: | 54 mm |
| waga: | 310 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| EAN: | 4991644430024 |
| redukcja na: | kwadrat 1/2'' |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.310 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
