adapter udarowy zmniejszający z 1" na 3/4'' , IRIMO [179-65-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:179-65-2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 896 pkt. |
Profesjonalny, zmniejszający adapter udarowy firmy IRIMO o symbolu [179-65-2] z wejściem na kwadrat 1" do używania nasadek na kwadrat 3/4" .
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali, współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1 cal.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter udarowy z wejściem 1" pozwalający mocować nasadki 3/4" firmy IRIMO [179-65-2]:
- adapter zmniejszający współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1 cal,
- przeznaczony do współpracy z nasadkami na kwadrat 3/4 cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- ze względu na szczególne warunki pracy tego adaptera, gwarancją nie jest objęte wyjście męskie (3/4 cala)
- adapter udarowy wykonany został zgodnie z normą DIN 16503 / ISO 1174.
Parametry techniczne adaptera firmy IRIMO [179-65-2]:
- typ mocowania: kwadrat 1'',
- przejście na: kwadrat 3/4'',
- długość całkowita L: 75 mm,
- waga: 620 g.
| długość całkowita: | 70 mm |
| waga: | 350 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| EAN: | 8414909234466 |
| redukcja na: | kwadrat 3/4'' |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.550 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
