adapter udarowy zmniejszający z 1" na 3/4'' , BAHCO [K8964G]
-
Producent:
-
Kod producenta:K8964G
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1604 pkt. |
Profesjonalny, zmniejszający adapter udarowy firmy BAHCO o symbolu [K8964G] z wejściem na kwadrat 1" do używania nasadek na kwadrat 3/4" .
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali, współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1 cal.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter udarowy z wejściem 1" pozwalający mocować nasadki 3/4" firmy BAHCO [K8964G]:
- adapter zmniejszający współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1 cal,
- przeznaczony do współpracy z nasadkami na kwadrat 3/4 cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- adapter jak większość narzędzi udarowych ma fabryczny otwór do założenia sprężyny blokującej K560F-7.
- adapter udarowy wykonany został zgodnie z normą DIN 3121-H 25 / ISO 1174.
Parametry techniczne adaptera firmy BAHCO [K8964G]:
- typ mocowania: kwadrat 1'',
- przejście na: kwadrat 3/4'',
- długość całkowita L: 75 mm,
- waga: 620 g.
| długość całkowita: | 75 mm |
| waga: | 620 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| EAN: | 7314151268268 |
| redukcja na: | kwadrat 3/4'' |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.640 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
