adapter udarowy zmniejszający z 1/2" na 3/8", BAHCO [K7764D]
-
Producent:
-
Kod producenta:K7764D
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 689 pkt. |
Profesjonalny, zmniejszający adapter udarowy firmy BAHCO o symbolu [K7764D] z wejściem na kwadrat 1/2" do używania nasadek na kwadrat 3/8" .
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali, współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/4 cala.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter udarowy z wejściem 1/2" pozwalający mocować nasadki 3/8" firmy BAHCO [K7764D]:
- adapter zmniejszający współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1/2 cala,
- przeznaczony do współpracy z nasadkami na kwadrat 3/8 cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- adapter jak większość narzędzi udarowych ma fabryczny otwór do założenia sprężyny blokującej K560F-4.
- adapter udarowy wykonany został zgodnie z normą DIN 3121-G 12,5 / ISO 1174.
Parametry techniczne adaptera firmy BAHCO [K7764D]:
- typ mocowania: kwadrat 1/2'',
- przejście na: kwadrat 3/8'',
- długość całkowita L: 35 mm,
- waga: 81 g.
| długość całkowita: | 35 mm |
| waga: | 81 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| EAN: | 7314151222475 |
| redukcja na: | kwadrat 3/8'' |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.080 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
