adapter udarowy zmniejszający z 1.1/2" na 1'', BAHCO [K9598H]
-
Producent:
-
Kod producenta:K9598H
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7008 pkt. |
Przejściówka zmniejszająca udarowa BAHCO K9598H z wejściem na kwadrat 1.1/2" do używania nasadek z mocowaniem na kwadrat 1".
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali adapter, do stosowania z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1.1/2 cala.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Adapter udarowy z wejściem 1.1/2" pozwalający mocować nasadki 1" BAHCO [K9598H]:
- adapter zmniejszający może być stosowany z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1.1/2",
- przeznaczony do pracy z nasadkami mocowanymi na kwadrat 1",
- adapter wykonany został z najwyższej jakości stali stopowej,
- przejściówka ma fabryczny otwór do założenia sprężyny blokującej K560F-8,
- adapter udarowy wykonany został zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725, prowadzenie: 1.1/2" spełnia normy DIN 3121, ISO 1174.
Parametry techniczne przejściówki BAHCO [K9598H]:
- typ mocowania: kwadrat 1.1/2'',
- przejście na: kwadrat 1'',
- długość całkowita: 105 mm,
- waga: 2300 g
| długość całkowita: | 105 mm |
| waga: | 2300 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1.1/2'' |
| EAN: | 7314150133956 |
| redukcja na: | kwadrat 1'' |
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.315 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
