adapter udarowy z blokadą, kwadrat 1/2" na sześciokąt 7/16'', KOKEN [14142-F11.2]
-
Producent:
-
Kod producenta:14142-F11.2
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1584 pkt. |
Profesjonalny adapter (uchwyt) udarowy z 1/2" na 7/16'' z blokadą firmy KOKEN 14142-F11.2.
Adapter ten ma mocowanie na kwadrat 1/2" i można w nim mocować końcówki sześciokątne na 7/16'' do różnego typu śrub: imbus, Torx, TorxPlus, XZN.
Adapter wykonany z wysokiej jakości kutej stali przeznaczony do prac z kluczami udarowym (akumulatorowymi, pneumatycznymi lub elektrycznymi).
Adapter współpracuje z końcówkami wykonanymi zgodnie z normą DIN3126 E11.2 (patrz rysunek 2)
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter (uchwyt) udarowy z kwadrat 1/2" na sześciokąt 7/16'' z blokadą firmy KOKEN [14142-F11.2]:
- współpracuje z kluczami udarowymi wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1/2 cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- założenie końcówki 7/16'' jest możliwe dopiero po zwolnieniu pierścieniem blokady,
- w bardzo łatwy sposób można szybko i bez większego trudu zmieniać końcówki dostosowując je do konkretnych potrzeb,
- dostępne są końcówki: imbus, Torx, TorxPlus, XZN
Dane techniczne adaptera [14142-F6.3]:
- typ mocowania: kwadrat 1/2'',
- przejście na: sześciokąt 7/16'',
- mocowanie bita: szybkozłącze,
- dedykowany dla bitów wg normy DIN3126 E11.2
- długość całkowita L: 55mm,
- waga: 100 g.
| długość całkowita: | 46 mm |
| waga: | 207 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| EAN: | 4991644205073 |
| redukcja na: | sześciokąt 7/16'' |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.207 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
