adapter udarowy do nasadek zwiększający z 1/2" na 3/4", KOKEN [14466A-B] zatrzask kulkowy
-
Producent:
-
Kod producenta:14466A-B
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 690 pkt. |
Profesjonalny zwiększający adapter udarowy z wejściem 1/2" pozwalający mocować nasadki 3/4" KOKEN 14466A-B, z zatrzaskiem kulkowym zapewniającym stabilne mocowanie i unieruchomienie nasadki.
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali, przeznaczony do stosowania z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1/2".
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Adapter udarowy z wejściem 1/2" do mocowania nasadek 3/4" KOKEN [14466A-B]:
- adapter zwiększający przeznaczony do stosowania z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1/2",
- wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- adapter posiada na końcu zatrzask kulkowy zapewniający stabilne mocowanie i unieruchomienie nasadki.
PARAMETRY TECHNICZNE ADAPTERA DO NASADEK KOKEN [14466A-B]:
- typ mocowania: kwadrat 1/2'',
- przejście na: kwadrat 3/4'',
- długość całkowita [L]: 44 mm,
- waga: 146 g
| długość całkowita: | 44 mm |
| waga: | 146 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| EAN: | 4991644385089 |
| redukcja na: | kwadrat 3/4'' |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.146 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
