adapter udarowy do nasadek zmniejszający z 3/4" na 1/2", KOKEN [16644A-B] zatrzask kulkowy
-
Producent:
-
Kod producenta:16644A-B
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1136 pkt. |
Profesjonalny redukujący adapter udarowy z wejściem 3/4" pozwalający mocować nasadki 1/2" KOKEN 16644A-B, z zatrzaskiem kulkowym zapewniającym stabilne mocowanie i unieruchomienie nasadki.
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali, przeznaczony do stosowania z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/4".
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Adapter udarowy z wejściem 3/4" do mocowania nasadek 1/2" KOKEN [16644A-B]:
- adapter zmniejszający przeznaczony do stosowania z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/4",
- wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- adapter posiada na końcu zatrzask kulkowy zapewniający stabilne mocowanie i unieruchomienie nasadki.
PARAMETRY TECHNICZNE ADAPTERA DO NASADEK KOKEN [16644A-B]:
- typ mocowania: kwadrat 3/4'',
- przejście na: kwadrat 1/2'',
- długość całkowita [L]: 54 mm,
- waga: 310 g
| długość całkowita: | 54 mm |
| waga: | 310 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| EAN: | 4991644430055 |
| redukcja na: | kwadrat 1/2'' |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.310 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
