adapter udarowy 3/8" do końcówek 7/16'', Koken [13134]
-
Producent:
-
Kod producenta:13134
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 569 pkt. |
Profesjonalny adapter udarowy do końcówek sześciokątnych 7/16'' (11,2mm) firmy KOKEN 13134 z mocowaniem na kwadrat 3/8" .
Adapter wykonany z wysokiej jakości kutej stali przeznaczony do prac z kluczami udarowym (akumulatorowymi, pneumatycznymi lub elektrycznymi).
Dostępna jest szeroka gama końcówek 7/16'' do śrub typu imbus (Hex), Torx, TorxPlus, XZN. Polecamy oryginalne końcówki firmy Koken.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter (uchwyt) udarowy 3/8" do końcówek sześciokątnych 7/16'' (11,2mm) firmy KOKEN 13134:
- współpracuje z kluczami udarowymi wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/8 cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- współpracuje z końcówkami 7/16'' wykonanymi zgodnie z normą DIN3126 E11,2 / ISO1173 E11,2,
- dostępne są wymienne końcówki udarowe:
- imbusowe rozmiary metryczne: 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 10mm, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm,
- imbusowe rozmiary calowe: 3/16'' 7/32'' 1/4'' 5/16'' 3/8'' 7/16'' 1/2'',
- TORX: T25, T30, T40, T45, T50, T55, T60,
- TORX PLUS: 30IP, 40IP, 45IP, 50IP, 55IP, 60IP,
- XZN: M4, M5, M6, M8, M10, M12, M14,
Dane techniczne adaptera KOKEN 13134:
- rozmiar sześciokąta: 7/16'' (11,2 mm),
- typ mocowania: na kwadrat 3/8'',
- wymiar D: 22 mm,
- długość całkowita L: 32 mm,
- waga: 70 g.
| długość całkowita: | 32 mm |
| waga: | 70 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| EAN: | 4991644205110 |
| redukcja na: | sześciokąt 7/16'' |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.070 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
