adapter udarowy 3/4" do końcówek 22mm, KOKEN [16107]
-
Producent:
-
Kod producenta:16107
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1148 pkt. |
Profesjonalny adapter udarowy do końcówek sześciokątnych 22mm firmy KOKEN 16107 z mocowaniem na kwadrat 3/4" .
Adapter wykonany z wysokiej jakości kutej stali przeznaczony do prac z kluczami udarowym (akumulatorowymi, pneumatycznymi lub elektrycznymi).
Dostępna jest szeroka gama końcówek 22mm do śrub typu imbus (Hex), Torx. Polecamy oryginalne końcówki 22mm firmy Koken.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter (uchwyt) udarowy 3/4" do końcówek sześciokątnych 22mm firmy KOKEN 16107:
- współpracuje z kluczami udarowymi wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 3/4 cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- dostępne są wymienne końcówki udarowe:
- imbusowe rozmiary metryczne: 17mm, 19mm, 22mm, 24mm, 27mm, 30mm, 32mm,
- imbusowe rozmiary calowe: 5/8'' ; 3/4'' ; 7/8''; 1''; 1.1/4'' ,
- TORX: T70, T80, T90, T100),
Dane techniczne adaptera KOKEN 16107:
- rozmiar sześciokąta: 22 mm,
- typ mocowania: na kwadrat 3/4'',
- wymiar D1: 44 mm,
- wymiar D2: 44 mm,
- wymiar l: 22 mm,
- długość całkowita L: 60 mm,
- waga: 530 g.
| długość całkowita: | 60 mm |
| waga: | 530 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| EAN: | 4991644414727 |
| redukcja na: | sześciokąt 22mm |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.530 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
