adapter udarowy 1/2" do końcówek 1/4" (sześciokąt), KOKEN [14139]
-
Producent:
-
Kod producenta:14139
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 569 pkt. |
Profesjonalny adapter (uchwyt) udarowy 1/2" firmy KOKEN do końcówek sześciokątnych 1/4" model 14139.
Adapter ten ma mocowanie na kwadrat 1/2" i można w nim mocować końcówki sześciokątne 1/4" do różnego typu śrub.
Adapter wykonany z wysokiej jakości kutej stali przeznaczony do prac z kluczami udarowym (akumulatorowymi, pneumatycznymi lub elektrycznymi).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalny adapter (uchwyt) udarowy z kwadrat 1/2" na sześciokąt 1/4'' firmy KOKEN [14139]:
- współpracuje z kluczami udarowymi wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1/2 cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- założenie końcówki 1/4'' jest możliwe dopiero po zwolnieniu pierścieniem blokady,
- w bardzo łatwy sposób można szybko i bez większego trudu zmieniać końcówki dostosowując je do konkretnych potrzeb
Dane techniczne adaptera [14139]:
- typ mocowania: kwadrat 1/2'',
- przejście na: sześciokąt 1/4'',
- mocowanie bita: sprężynowe,
- dedykowany dla bitów wg normy DIN3126 C6.3
- długość całkowita L: 35mm,
- waga: 62 g.
| długość całkowita: | 35 mm |
| waga: | 62 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| EAN: | 4991644204885 |
| redukcja na: | sześciokąt 1/4'' |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.062 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
