adapter udarowy 1" do końcówek 16mm, KOKEN [18106]
-
Producent:
-
Kod producenta:18106
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1613 pkt. |
Profesjonalny adapter udarowy do końcówek sześciokątnych 16mm firmy KOKEN 18106 z mocowaniem na kwadrat 1" .
Adapter wykonany z wysokiej jakości kutej stali przeznaczony do prac z kluczami udarowym (akumulatorowymi, pneumatycznymi lub elektrycznymi).
Dostępna jest szeroka gama końcówek 16mm do śrub typu imbus (Hex), Torx. Polecamy oryginalne końcówki firmy Koken.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter (uchwyt) udarowy 1" do końcówek sześciokątnych 16mm firmy KOKEN 18106:
- współpracuje z kluczami udarowymi wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1 cal,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- dostępne są wymienne końcówki udarowe:
- imbusowe rozmiary metryczne: 10mm, 12mm, 13mm, 14mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm, 22mm,
- imbusowe rozmiary calowe: 3/8''; 1/2''; 9/16'' ,5/8'' ; 3/4'' ;
- TORX: T55, T60, T70,
- TORX PLUS: 55IP, 60IP, 70IP,
- XZN: M14, M16, M18,
Dane techniczne adaptera KOKEN 18106:
- rozmiar sześciokąta: 16 mm,
- typ mocowania: na kwadrat 1'',
- wymiar D1: 32 mm,
- wymiar D2: 54 mm,
- wymiar l: 16 mm,
- długość całkowita L: 68 mm,
- waga: 640 g.
| długość całkowita: | 68 mm |
| waga: | 670 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| EAN: | 4991644441310 |
| redukcja na: | sześciokąt 16mm |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.640 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
