adapter do nasadek, udarowy z sześciokąta 1/4'' na kwadrat 3/8'', 100mm, KOKEN [112-100B]
-
Producent:
-
Kod producenta:112-100B
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 432 pkt. |
Profesjonalny adapter do nasadek udarowych z mocowaniem na kwadrat 3/8'' z sześciokąta 1/4" firmy KOKEN 112-100B pozwalający na mocowanie w zakrętarkach z mocowaniem sześciokątnym 1/4". Długość całkowita 100mm.
Można na nim mocować zarówno nasadki ręczne jak i udarowe, wykonana z wysokiej jakości kutej stali, oksydowana.
Profesjonalny adapter do nasadek udarowy z sześciokąta 1/4" na kwadrat 3/8'' z kulką firmy KOKEN [112-100B]:
- współpracuje z zakrętarkami udarowymi wszystkich producentów, które mają wejście na sześciokąt w rozmiarze 1/4 cala,
- adapter przeznaczony jest do stosowania z nasadkami udarowymi wszystkich producentów i wszystkich rodzajów z gniazdem kwadratowym 3/8'',
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- dla zabezpieczenia nasadek przed spadaniem posiada kulkę,
Dane techniczne adaptera [112-100B]:
- typ mocowania: sześciokąt 1/4'',
- przejście na: kwadrat 3/8'',
- zabezpieczenie przed spadaniem nasadki: sprężynująca kulka ,
- długość całkowita L: 100 mm,
- waga: 34 g.
Dostępne są takie adaptery o różnych długościach 35mm, 50mm, 100mm do 150mm.
| długość całkowita: | 100 mm |
| waga: | 34 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4991644500222 |
| redukcja na: | kwadrat 3/8'' |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.071 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
