Adapter 1/4" do kluczy nasadowych maszynowych 3/8" Wera [05050220001] długość 100mm
-
Producent:
-
Kod producenta:05050220001
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 530 pkt. |
Najwyższej jakości adapter Wera 05050220001 pozwalający na mocowanie w maszynach z uchwytem sześciokątnym 1/4" nasadek z mocowaniem na kwadrat 3/8".
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Adapter do kluczy nasadowych maszynowych 1/4" Wera [05050220001]:
- mocowanie do maszyny: sześciokąt 1/4",
- mocowanie nasadek: kwadrat 3/8",
- długość: 100mm,
- ze sworzniem zabezpieczającym, do stosowania do kluczy nasadowych maszynowych.
| długość całkowita: | 100 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288017086 |
| redukcja na: | kwadrat 3/8'' |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.077 kg |
| długość opakowania: | 10 cm |
| szerokość opakowania: | 1.3 cm |
| wysokość opakowania: | 1.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
