zszywki do zszywacza DST112 i ST113D, 10x7mm, 2500 szt, Makita [F-81518]
-
Producent:
-
Kod producenta:F-81518
| Dostawa |
Zszywki stalowe Makita [F-81518] przeznaczone do zszywaczy akumulatorowych Makita ST113DZ, ST113DWAJ oraz STD112Z, pakowane po 2500 szt. w kartonie.
Zszywki o szerokości 10 mm i długości 7 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zszywki Makita [F-81518]:
- wysokiej jakości zszywki stalowe,
- do zastosowania w zszywaczach akumulatorowych Makita ST113DZ, ST113DWAJ oraz STD112Z.
Dane techniczne zszywek Makita [F-81518]:
- szerokość: 10 mm,
- długość: 7 mm,
- ilość w opakowaniu: 2500 szt.
Zdjęcie poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciu może odbiegać od rzeczywistości.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2500 szt. |
| długość zszywki: | 7 mm |
| szerokość zszywki: | 10 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 088381342308 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 7 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.14 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
