zszywacz tapicerski TR35 LD Stanley [6-TR35]
-
Producent:
-
Kod producenta:6-TR35
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 439 pkt. |
Lekki, prosty w obsłudze zszywacz tapicerski Stanley 6-TR35, znakomicie nadaje się do prac domowych oraz dekoratorskich.
Jest bezpieczny i bardzo wygodny w użyciu, posiada łatwy dostęp do magazynku.
Przeznaczony jest do zszywek typu A: 6, 8, 10 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zszywacz tapicerski TR35 LD Stanley [6-TR35]:
- lekki i poręczny, prosty w obsłudze zszywacz ręczny,
- w obudowie z wytrzymałego tworzywa,
- doskonale sprawdzi się do prac tapicerskich, dekoratorskich, czy domowych,
- łatwy dostęp do magazynku zapewnia możliwość szybkiego załadowania zszywek,
- posiada okienko kontrolne umożliwiające sprawdzenie ilości pozostałych zszywek,
- obsługuje zszywki typu A: 6, 8, 10 mm.
PARAMETRY TECHNICZNE ZSZYWACZA TR35 LD STANLEY [6-TR35]:
- typ zszywek: A,
- długość zszywek: 6 / 8 / 10 mm,
- waga: 0,175 kg
| długość zszywki: |
|
| typ zszywki: | A |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 3253566056388 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.171 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 14.2 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
