Zszywacz ręczny z funkcją sztyfciarki 2w1 DeWalt [DWHTTR350-0] z aluminium
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHTTR350-0
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2077 pkt. |
Aluminiowy zszywacz ręczny 2w1 DeWalt [DWHTTR350-0] daje możliwość pracy zszywkami typu Heavy Duty lub gwoździami 18GA.
Lekki a za razem bardzo mocny zszywacz, którego korpus został wykonany z odlewu aluminium. Posiada łatwą w obsłudze konstrukcję z ładowaniem zszywek i gwoździ od spodu.
Technologia Easy-Squeeze pomaga ograniczyć siłę wymaganą do uruchomienia narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zszywacz ręczny 2w1 DeWalt [DWHTTR350-0]:
- zszywacz tapicerski 2w1 daje możliwość pracy zszywkami do dużych obciążeń typu Heavy Duty lub gwoździami 18GA,
- mocny, bardzo lekki zszywacz - jego korpus wykonany został z odlewu aluminium,
- technologia Easy-Squeeze pomaga ograniczyć siłę wymaganą do uruchomienia narzędzia,
- konstrukcja zszywacza umożliwia ładowanie zszywek i gwoździ od spodu,
- zszywacz wyposażony został też w mechanizm AntiJam™ pomagający zapobiegać zacinaniu się narzędzia podczas pracy oraz chroniący je od przypadkowego uruchomienia,
- posiada również hak do powieszenia na pasku,
- narzędzie idealnie nadaje się do powtarzalnych prac, jak montaż izolacji i pokryć dachowych albo podłoża pod wykładziny.
Parametry ręcznego zszywacza i sztyfciarki DeWalt [DWHTTR350-0]:
- rodzaj łączników:
- zszywki typu: Heavy Duty,
- gwoździe typu: 18GA,
- obsługiwane zszywki: 6, 8, 10, 12, 14 mm,
- obsługiwane gwoździe: 12, 15 mm,
- korpus: odlew aluminium.
| długość zszywki: |
|
| typ zszywki: | G |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 5054905276836 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.76 kg |
| długość opakowania: | 27.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.20 cm |
| wysokość opakowania: | 19.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
