zszywacz ręczny tapicerski 2w1 DeWalt [DWHT80276-0] z włókna węglowego
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT80276-0
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2167 pkt. |
Zszywacz ręczny tapicerski 2w1 DeWalt [DWHT80276-0] daje możliwość pracy zszywkami typu G lub gwoździami J.
Lekki a za razem bardzo mocny zszywacz, korpus wykonany został z kompozytu włókna węglowego.
TECHNOLOGIA HI-START pomaga ograniczyć siłę wymaganą do wykonania pracy.
Szybka i łatwa w obsłudze konstrukcja z ładowaniem zszywek, gwoździ od spodu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zszywacz ręczny tapicerski 2w1 DeWalt [DWHT80276-0]:
- zszywacz tapicerski 2w1 daje możliwość pracy zszywkami typu G lub gwoździami 18GA,
- mocny, bardzo lekki zszywacz, korpus wykonany został z kompozytu włókna węglowego,
- TECHNOLOGIA HI-START pomaga ograniczyć siłę wymaganą do wykonania pracy,
- ma szybką i łatwą w obsłudze konstrukcję z ładowaniem zszywek, gwoździ od spodu,
- dodatkowo wyposażony został we wskaźnik niskiej liczby zszywek,
- narzędzie idealnie nadaje się do powtarzalnych prac, jak montaż izolacji i pokryć dachowych albo podłoża pod wykładziny,
- na wyposażeniu ma również dwustronny hak na pasek, który zapewnia dostęp dla osób leworęcznych i praworęcznych.
parametry ręcznego zszywacza tapicerskiego DeWalt [DWHT80276-0]:
- rodzaj łączników:
- zszywki typu: G,
- gwoździe typu: J (18GA)
- obsługiwane zszywki: 6, 8, 10, 12, 14mm
- korpus: włókna węglowego
| długość zszywki: |
|
| typ zszywki: | G |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 3253560802769 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.45 kg |
| długość opakowania: | 24.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.20 cm |
| wysokość opakowania: | 20.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
