zszywacz pneumatyczny do zamykania kartonów na zszywki A/35 19&22MM Bostitch [DS-3522-E]
-
Producent:
-
Kod producenta:DS-3522-E
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17823 pkt. |
Zszywacz pneumatyczny do zamykania kartonów zszywkami firmy Bostitch [DS-3522-E]. Urządzenie obsługuje na zszywki A/35 19-22MM
Urządzenie zapewnia równomierne zaciskanie zszywek przy minimalnym wysiłku.
Narzędzie przeznaczone jest do użycia przy dużych ilościach opakowań,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zszywacz pneumatyczny do zamykania kartonów Bostitch [DS-3522-E]:
- pneumatyczny zszywacz zapewnia równomierne zaciskanie zszywek przy minimalnym wysiłku,
- narzędzie przeznaczone jest do użycia przy dużych ilościach opakowań,
- urządzenie ma obudowę wykonaną ze stopu aluminium,
- posiada wygodną ogumowaną rękojeść,
- łączenie odbywa się po naciśnięciu spustu,
- zakres zaciskanych zszywek od 18mm do 22mm
- zszywacz dostarczany jest w praktycznej i wytrzymałej walizce z tworzywa.
Dane techniczne pneumatycznego zszywacza Bostitch [DS-3522-E]:
- obsługiwany typ zszywek: A/35
- zakres długości zszywki: 18 - 22 mm,
- zakres szerokości zszywki: 0,8-2,25 mm,
- kąt nachylenia magazynka: 0°,
- pojemność magazynka: 100 szt.,
- ciśnienie robocze: 4,9 - 7,1 bar (71-103 PSI),
- Zużycie powietrza w l/strzał przy 5,6 bar: 1,13 litra,
- rodzaj gwintu do podłączenia instalacji powietrznej: 1/4 BSP,
- poziom hałasu LPA 1sd: 82,10 dB,
- poziom hałasu LWA 1sd: 88,40 dB,
- poziom hałasu LPS 1s, 1m: 75,40 dB
- poziom ciśnienia akustycznego: 88 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 345 x 115 x 233 mm,
- waga (EPTA): 2,49 kg,
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 2 kg |
| tryb pracy : | pojedynczy |
| max pojemność magazynka: | 100 szt |
| długość zszywki: | 18-22 mm |
| szerokość zszywki: | 18-22 mm |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| natężenie hałasu: | 88 dB |
| ciśnienie robocze: | 4,9-7,10 bar |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.3 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
