zestaw pilników ręcznych 200mm, 5 szt. ERGO Bahco [1-477-08-2-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-477-08-2-2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2715 pkt. |
Profesjonalny zestaw 5 pilników ręcznych z rękojeścią z serii ERGO BAHCO 1-477-08-2-2, z częścią roboczą o długości 200 mm, do obróbki drewna i metalu.
Pilniki wykonane z wysokiej jakości stali posiadają typ uzębienia 2, przeznaczone są do obróbki dokładnej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 5 szt. pilników gładzików 200mm, ERGO Bahco [1-477-08-2-2]:
- najwyższej jakości pilniki ręczne z rękojeścią z serii ERGO, do zastosowań ślusarsko-warsztatowych,
- wyprodukowane ze stali najwyższej jakości zgodnie z norma ISO234/1 i 2,
- typ uzębienia: 2 - do obróbki dokładnej,
- zestaw zawiera pilniki warsztatowe: płaski, trójkątny, półokrągły i okrągły, zapakowane w plastikowym, wiązanym etui
Skład zestawu pilników Bahco [1-477-08-2-2]:
- 1-100-08-2-2: pilnik ręczny płaski 200mm, do obróbki powierzchni płaskich i krawędzi, do ostrzenia dużych detali,
- 1-170-08-2-2: pilnik ręczny trójkątny 200mm, do obróbki krawędzi załamań, otworów, płaskich powierzchni, dużych listewek itp.
- 1-210-08-2-2: pilnik ręczny półokrągły 200mm, do obróbki powierzchni łukowych, płaskich, dużych otworów, jak również stępiania krawędzi, dobry do szlifowania i usuwania zadziorów,
- 1-230-08-2-2: pilnik ręczny okrągły 200mm, do obróbki otworów i łukowatych wygiętych krawędzi,
- 6-343-08-2-2: tarnik ręczny półokrągły 200mm do drewna, przeznaczony do obróbki zgrubnej w drewnie, płytach wiórowych, miękkich tworzywach itp.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| waga: | 960 g |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| EAN: | 7311518037994 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | dokładny |
| masa z opakowaniem: | 1.100 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
