zestaw pilników ręcznych 100mm, 6 szt. ERGO Bahco [1-476-04-3-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-476-04-3-2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2135 pkt. |
Profesjonalny zestaw 6 pilników ręcznych z rękojeścią z serii ERGO BAHCO 1-476-04-3-2, z częścią roboczą o długości 100 mm, do obróbki drewna i metalu.
Pilniki wykonane z wysokiej jakości stali posiadają typ uzębienia 3, przeznaczone są do usuwania zadziorów i wygładzania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 6 szt. pilników wykańczaków 100mm, ERGO Bahco [1-476-04-3-2]:
- najwyższej jakości pilniki ręczne z rękojeścią z serii ERGO, do zastosowań ślusarsko-warsztatowych,
- typ uzębienia: 3 - do usuwania zadziorów i wygładzania,
- wyprodukowane z wysokiej jakości stali,
- zestaw zawiera pilniki: płaski, płaski o zbieżnych krawędziach, kwadratowy, trójkątny, półokrągły i okrągły,
- pilniki zapakowane są w plastikowym etui zapinanym na zatrzask, z otworem do zawieszenia.
Parametry techniczne pilników ERGO Bahco [1-476-04-3-2]:
- długość części roboczej: 100 mm,
- długość całkowita: 205 mm,
- typ uzębienia: 3 (wykańczak),
- waga zestawu: 200 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| waga: | 200 g |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| EAN: | 7311518010928 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | wykańczak |
| masa z opakowaniem: | 0.310 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
