zestaw narzędzi do instalacji grzewczych i sanitarnych Kraftform Kompakt SH 2 Wera [05136026001] 2go, 15 części
-
Producent:
-
Kod producenta:05136026001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6728 pkt. |
Kompaktowy zestaw 15 narzędzi do instalacji grzewczych i sanitarnych Kraftform Kompakt SH 2 Wera 05136026001 zawierający wkrętaki, klucze płasko-oczkowe i trzpieniowe, oraz rękojeść i wymienne trzpienie w izolacji VDE. Całość zapakowana jest w w praktycznym i wytrzymałym etui kompatybilnym z systemem Wera 2go.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw narzędzi do instalacji grzewczych i sanitarnych Kraftform Kompakt SH 2 Wera [05136026001] zawiera:
- zestaw 4 kluczy trzpieniowych z kulką i funkcją przytrzymywania do śrub z gniazdem sześciokątnym serii 950 SPKL HF BlackLaser, Hex-Plus Multicolour, metrycznych w rozmiarach:
-
3 x 123 mm,
-
4 x 137 mm,
-
5 x 154 mm,
-
6 x 172 mm,
-
- 2 klucze płasko-oczkowe Joker Switch 6001 w rozmiarach:
- 10 x 159 mm (05020065001),
- 13 x 179 mm (05020068001),
- 2 wkrętaki nasadowe głębokie 395 HO w rozmiarach:
- 10 x 90 mm (05029465001),
- 13 x 90 mm (05029466001),
- wkrętak płaski do pobijania z końcówką Black Point 932 A (05018266001): 1.2x7x125 mm,
- rękojeść Kraftform VDE 817 (05003990001) o długości 102 mm, przeznaczona wyłącznie do trzpieni wymiennych WERA VDE,
- 2 trzpienie wymienne Kraftform Kompakt VDE KK 62 iS do śrub krzyżowych typu Phillips:
-
- PH1 x 154 mm,
- PH2 x 154 mm,
-
- 2 trzpień wymienny Kraftform Kompakt VDE KK 60 iS do śrub płaskich:
-
- 0.6 x 3.5 x 154 mm,
- 1 x 5.5 x 154 mm,
-
- jednobiegunowy próbnik napięcia 247 do pomiaru napięcia w zakresie 150-250 V,
- waga zestawu: 1,36 kg
Zestaw zapakowany jest w praktycznym i wytrzymałym etui kompatybilnym z systemem Wera 2go.


| liczba sztuk w opakowaniu: | 15 szt. |
| waga: | 1360 g |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4013288204387 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.361 kg |
| długość opakowania: | 32.5 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
