rękojeść do trzpieni izolowanych VDE , Kraftform Kompakt Wera [05003990001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05003990001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1047 pkt. |
Rękojeść izolowana Kraftform VDE do wymiennych izolowanych trzpieni firmy Wera model [05003990001], przeznaczona do bezpiecznej pracy pod napięciem do 1000 V.
Polecamy tą rękojeść do wymiennych izolowanych trzpieni Kraftform Kompakt VDE: rękojeść i system trzpieni wymiennych pozwalają na szybką wymianę, a tym samym uniwersalne zastosowanie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.rękojeść Kraftform VDE do wymiennych izolowanych trzpieni Wera [05003990001]
- rękojeść do wymiennych trzpieni do bezpiecznej pracy pod napięciem 1000 V,
- rękojeść izolowana VDE wykonana jest z wielu komponentów zgodnie z technologią Kraftform ,
- sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed staczanaiem się narzędzia z miejsca pracy,
Parametry rękojeści Kraftform Kompakt Wera [05003990001]
- mocowanie narzędzia: sześciokąt 9 mm (pod trzpienie wymienne),
- długość rękojeści: 102 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 102 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 9mm |
| EAN: | 4013288104359 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.066 kg |
| długość opakowania: | 10.2 cm |
| szerokość opakowania: | 3.3 cm |
| wysokość opakowania: | 3.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
