jednobiegunowy próbnik napięcia 150-250V, Wera [05005655001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05005655001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 422 pkt. |
Jednobiegunowy próbnik napięcia firmy Wera [05005655001] sygnalizuje za pomocą żarówki napięcie od 150-250V,
Próbnik to wkrętak płaski 3,0 x 0,5 x 70mm, wykonany jest zgodnie z normą ISO 57680/6 i VDE 0680/6.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Jednobiegunowy próbnik napięcia firmy Wera [05005655001]:
- służy do pomiaru napięcia w zakresie 150-250 V,
- napięcie sygnalizowane jest za pomocą żarówki,
- posiada rękojeść Kraftform ze stabilnym zaczepem,
- wyposażony w sześciokątny kołnierz, który zabezpiecza przed staczaniem się narzędzia,
parametry jednobiegunowego próbnika napięcia [05005655001]:
- zakres pracy: 150-250V
- typ końcówki: płaska 3,0 x 0,5 x 70 mm
- wykonany zgodnie z normą: ISO 57680/6 i VDE 0680/6
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość części roboczej: | 70 mm |
| EAN: | 4013288002686 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 0,5x3,0 mm |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.028 kg |
| długość opakowania: | 14 cm |
| szerokość opakowania: | 2.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
