    3834-SET-73
983,96zł brutto
799,97zł netto
Cena punktowa: 9840 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw 9 szt. serii Sandflex firmy BAHCO [3834-SET-73] składa się z:
  • 7 szt. otwornic:
  • 2 szt. prowadnic do pił otworowych:
Cechy otwornic bimetalicznych Sandflex Bahco serii [3830-VIP]:
  • korpus piły wykonany jest z odpornej na pękanie elestycznej stali sprężynowej,
  • zęby o agresywnym kształcie zwiększają szybkość cięcia,
  • otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia,
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm,
  • dokładność wiercenia to +/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału,
liczba sztuk w opakowaniu: 9 szt.
waga: 2080 g
średnica wiercenia:
  • 76 mm
  • 73 mm
  • 29 mm
  • 22 mm
  • 16 mm
  • 51 mm
  • 57 mm
  • 92 mm
głębokość wiercenia: 38 mm