piła otworowa bimetaliczna 73mm Sandflex Bahco [3830-73-VIP]
Producent:
Kod producenta:3830-73-VIP
Stan magazynowy: 4
| Cena punktowa: | 690 pkt. |
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-73-VIP SANDFLEX o średnicy 73mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Otwornica bimetaliczna Sandflex Bahco 3830-73-VIP
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
- średnica wiercenia: 73mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
- waga: 220g
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: | 73 mm |
| głębokość wiercenia: | 38 mm |