Zestaw 6 wykrętaków do urwanych śrub o gwintach M5-M20, zabierak kwadrat 3/8", KOKEN [RS3129/6-L32]
-
Producent:
-
Kod producenta:RS3129/6-L32
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2327 pkt. |
Profesjonalny zestaw wykrętaów do urwanych śrub, KOKEN [RS3129/6-L32] składa się z 6 wykrętaków dostarczanych na metalowej listwie.
Wykrętaki przeznaczone są do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M5 do M20.
Wykonane są ze stali chromowo-wanadowej, w całości czernione.
Wykrętaki mają lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny zestaw 6 wykrętaków do urwanych śrub, KOKEN [RS3129/6-L32]:
- profesjonalny zestaw 6 wykrętaków do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M5 do M20,
- komplet dostarczany jest na listwie stalowej
- wykrętaki wykonane zostały ze stali chromowo-wanadowej, w całości czernione,
- aby zastosować wykrętak należy w urwanej śrubie wywiercić otwór o odpowiedniej średnicy (tabela poniżej),
- wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie,
- do odkręcania ręcznego.
Parametry zestawu wykrętaków firmy KOKEN [RS3129/6-L32]:
- wykrętak 2mm: M5,
- wykrętak 3mm: M6,
- wykrętak 4mm: M8,
- wykrętak 6mm: M10-M12,
- wykrętak 8mm: M14-M16,
- wykrętak 10mm: M18-M20,
- długość całkowita wykrętaka L: 32 mm,
- wymiar D2: 19 mm,
- mocowanie wykrętaka: kwadrat 3/8",
- waga zestawu: 250 g
| WYKRĘTAK | ROZMIAR ŚRUBY | ŚREDNICA WIERTŁA |
| 2mm | M5 | 2,4-2,6mm |
| 3mm | M6 | 3,2-3,5mm |
| 4mm | M8 | 4,2-4,5mm |
| 6mm | M10-M12 | 6,2-6,5mm |
| 8mm | M14-M16 | 8,2-8,5mm |
| 10mm | M18-M20 | 10,2-10,5mm |
| 12mm | M22-M24 | 12,2-12,5mm |
| 14mm | M27-M30 | 14,2-14,5mm |
| 16mm | M33 | 16,2-16,5mm |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| długość całkowita: | 32 mm |
| waga: | 250 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: |
|
| rodzaj nasadki: | wykrętak do śrub |
| EAN: | 4991644217755 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.250 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
