Zestaw 5 długich wykrętaków do urwanych śrub o gwintach M8-M33, zabierak kwadrat 1/2", KOKEN [RS4129/5-L75]
-
Producent:
-
Kod producenta:RS4129/5-L75
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2773 pkt. |
Profesjonalny zestaw długich wykrętaków do urwanych śrub, KOKEN [RS4129/5-L75] składa się z 5 długich wykrętaków dostarczanych na metalowej listwie.
Wykrętaki przeznaczone są do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M8 do M33. Długość całkowita każdego to 75mm.
Wykonane są ze stali chromowo-wanadowej, w całosci czernione.
Wykrętaki mają lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny zestaw 5 długich wykrętaków do urwanych śrub, KOKEN [RS4129/5-L75]:
- profesjonalny zestaw 5 wykrętaków do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M8 do M33,
- komplet dostarczany jest na listwie stalowej,
- wykrętaki wykonane zostały ze stali chromowo-wanadowej, w całości czernione,
- aby zastosować wykrętak należy w urwanej śrubie wywiercić otwór o odpowiedniej średnicy (tabela poniżej),
- wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie,
- do odkręcania ręcznego.
Parametry zestawu wykrętaków firmy KOKEN [RS4129/5-L75]:
- wykrętak 8mm: M14-M16,
- wykrętak 10mm: M18-M20,
- wykrętak 12mm: M22-M24,
- wykrętak 14mm: M27-M30,
- wykrętak 16mm: M33,
- długość całkowita wykrętaka L: 75 mm,
- wymiar D2: 24 mm,
- mocowanie wykrętaka: kwadrat 1/2",
- waga zestawu: 600 g
| WYKRĘTAK | ROZMIAR ŚRUBY | ŚREDNICA WIERTŁA |
| 2mm | M5 | 2,4-2,6mm |
| 3mm | M6 | 3,2-3,5mm |
| 4mm | M8 | 4,2-4,5mm |
| 6mm | M10-M12 | 6,2-6,5mm |
| 8mm | M14-M16 | 8,2-8,5mm |
| 10mm | M18-M20 | 10,2-10,5mm |
| 12mm | M22-M24 | 12,2-12,5mm |
| 14mm | M27-M30 | 14,2-14,5mm |
| 16mm | M33 | 16,2-16,5mm |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 75 mm |
| waga: | 600 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: |
|
| rodzaj nasadki: | wykrętak do śrub |
| EAN: | 4991644217786 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.600 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
