zestaw 30szt. końcówek udarowych 1/4", Bit-Check 30 Impaktor 1 WERA [05057690001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057690001
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3436 pkt. |
Zestaw wysokiej jakości końcówek udarowych 1/4" Bit-Check 30 Impaktor 1 firmy WERA [05057690001] przeznaczonych do prac pod dużym obciążeniem, w tym to prac zakrętarkami udarowymi. Pakowany w praktycznym i mocnym opakowaniu z tworzywa.
Zestaw zawiera 29 profesjonalnych końcówek z powłoką diamentową do najpopularniejszych śrub PZ, PH, TORX i imbus oraz adapter magnetyczny Impaktor 1/4" o długości 75mm, zdolny przytrzymać nawet długie i ciężkie wkręty.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw bitów udarowych 1/4", Bit-Check 30 Impaktor 1 WERA [05057690001]
- adapter magnetyczny Impaktor 1/4" o długości 75mm z silnym magnesem i sprężyną przytrzymującą
- 29 końcówek 1/4" Impaktor przeznaczonych do prac z mocnymi wkrętarkami udarowymi:
-11 szt. końcówek do śrub Torx: 1 x TX10/25mm; 1 x TX15/25mm; 2 x TX20/25mm; 3 x TX25/25mm; 2 x TX30/25mm; 2 x TX40/25mm;
-7 szt. końćowek do śrub Pozidrive: PZ: 2 x PZ1/25mm; 3 x PZ2/25mm; 2 x PZ3/25mm;
-7 szt. końcówek do śrub Phillips PH: 2 x PH1/25mm; 3 x PH2/25mm; 2 x PH3/25mm
-4 szt. końcówek do śrub imbusowych: 1 x HEX3/25mm; 1 x HEX4/25mm; 1 x HEX5/25mm; 1 x HEX6/25mm
Końcówki z serii Impaktor Wera, z powłoką diamentową, cechują się wysoką żywotnością dzięki wykorzystaniu w pełni właściwości materiałów z których są produkowane. Zostały specjalnie zaprojektowane do przenoszenia dużych sił w trakcie montażu i znakomicie się sprawdzają podczas prac wkrętarkami (zakrętarkami) udarowymi, zarówno elektrycznymi jak i akumulatorowymi.
Uchwyt magnetyczny Imapktor 05057676001 zapewnia pewne przytrzymywanie wkrętów nawet o dużej długości i ciężarze, końcówki osadzone są w nim bardzo solidnie.
Zestaw pakowany jest w bardzo praktycznej plastikowej kasecie, wygodnej w transporcie i w użyciu. Waga zestawu: 384g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 30 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288156778 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.274 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 8.5 cm |
| wysokość opakowania: | 3.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
