zestaw 2 szt. podpórek, kobyłek samochodowych, udźwig 3 tony, FACOM [DL.C3]
-
Producent:
-
Kod producenta:DL.C3
318,04zł brutto
258,57zł netto
464,39zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3180 pkt. |
Profesjonalny zestaw 2 szt. podpórek, kobyłek samochodowych, firmy FACOM [DL.C3] o udźwigu 3 tony.
Podpórki wysuwają się poprzez podciągnięcie do góry i automatycznie się blokują. Można je obsługiwać jedną ręką.
Wysokość podpory 300mm, regulowana wysięg do wysokości 427mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 2 podpórek, kobyłek samochodowychc FACOM [DL.C3]:
- profesjonalny zestaw 2szt. kobyłek samochodowych,
- podpórki wysuwają się poprzez podciągnięcie do góry i automatycznie się blokują,
- każda z kobyłek ma 10 pozycji regulacji 300 do 427 mm.
- możliwa jest obsługa jedną ręką,
- podpórki mają udźwig do 3 ton, dlatego można je stosować do większości samochodów osobowych,
- podpory mają oparcie na 4 spawanych stopach dla większej stabilności,
- każda ma posiada zawleczkę zabezpieczającą przed przypadkowym zwolnieniem
- zawleczka nie ulegnie zgubieniu dzięki łańcuszkowi.
Parametry podpory samochodowej FACOM [DL.C3]
- maksymalny udźwig: 3000 kg, 3 tony,
- wysokość podpory: 300 mm,
- maksymalna wysokość podnoszenia: 427 mm,
- wymiary podstawy: 188 x 207 mm,
- waga kompletu: 7 kg.
| długość całkowita: | 340 mm |
| waga kg: | 7 kg |
| wymiary: | 247 x 207 x 188 mm |
| opakowanie: | karton |
| zakres roboczy: | 127 mm |
| udźwig: | 3 t |
| wysokość najazdu: | 300 mm |
| wysokość podnoszenia: | 427 mm |
| EAN: | 3662424059995 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 7.282 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
