zestaw 14 szt. wkrętaków do prac przy rowerach, Bicycle Big Pack 1, WERA [05004190001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05004190001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5250 pkt. |
Zestaw 14 szt. profesjonalnych wkrętaków do prac przy rowerach Bicycle Big Pack 1 Wera [05004190001] składa się z 7 wkrętaków z rękojeścią poprzeczną, 5 wkrętaków z rękojeścią Kraftform i 2 wkrętaków do pobijania, dostarczanych z praktycznym wieszakiem do przechowywania.
Wszystkie wkrętaki w zestawie posiadają 2-komponentową rękojeść, a w górnej części rękojeści oznaczenie rozmiaru wkrętaka.
Specjalna powłoka zapewnia wkrętakom długi okres użytkowania, zwiększoną odporność na korozję i gwarantują precyzyjne dopasowanie wkrętaka do gniazda wkrętu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 14 szt. wkrętaków do prac przy rowerach, Bicycle Big Pack 1, WERA [05004190001]:
- zestaw wysokiej jakości wkrętaków do prac przy rowerach składający się z 7 wkrętaków z rękojeścią poprzeczną, 5 wkrętaków z rękojeścią Kraftform i 2 wkrętaków do pobijania,
- wkrętaki typu T posiadają funkcję przytrzymywania na długim ramieniu, a krótkie ramię umożliwia przenoszenie bardzo wysokich momentów obrotowych dzięki efektowi dźwigni uzyskanemu za pomocą długiego ramienia,
- wkrętaki do śrub z gniazdem krzyżowym posiadają końcówkę Lasertip dla lepszego przytrzymania narzędzia w gnieździe śruby,
- wkrętaki do pobijania zostały zaprojektowane do dokręcania, pobijania, kucia i luzowania zakleszczonych wkrętów oraz opasek zaciskowych,
- ergonomiczny kształt rękojeści wkrętaków sprawia, że wypełnia ona całą dłoń eliminując straty siły tarcia, a miękkie, zaokrąglone wgłębienia stanowią wsparcie dla palców,
- system kolorowego oznaczania rozmiaru w górnej części rękojeści "Take it easy" ułatwia i przyspiesza dobór potrzebnego narzędzia,
- specjalna powłoka zapewnia trzpieniom wysoki poziom ochrony antykorozyjnej,
- zestaw dostarczany jest z praktycznym wieszakiem do przechowywania wkrętaków.
Wyposażenie zestawu wkrętaków Bicycle Big Pack 1, WERA [05004190001]:
- 2 x wkrętak do śrub imbusowych, seria 354 Hex-Plus:
-
1x 2x75 mm
-
1x 2.5x75 mm
-
- 5 x wkrętak typu T do śrub imbusowych, seria 454 HF:
-
1x 3x100 mm (05023334001),
-
1x 4x150 mm (05023339001),
-
1x 5x150 mm (05023343001),
-
1x 6x200 mm (05023348001),
-
1x 8x200 mm (05023353001),
-
- 1 x wkrętak do śrub Torx, seria 367 Torx HF: TX 10x80 mm (05028005001),
- 2 x wkrętak typu T do śrub Torx, seria 467 Torx HF:
-
1x TX 20x100 mm (05023373001),
-
1x TX 25x200 mm (05023376001),
-
- 2 x wkrętak do śrub Phillips, seria 350 PH:
-
1x PH 1x80 mm
-
1x PH 2x100 mm
-
- 2 x wkrętak płaski do pobijania, seria 932 A:
-
1x 1x5.5x100 mm (05018264001),
-
1x 1.2x7x125 mm (05018266001),
-
-
wieszak z tworzywa.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 14 szt. |
| EAN: | 4013288220745 |
| typ grotu: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.423 kg |
| długość opakowania: | 29 cm |
| szerokość opakowania: | 21 cm |
| wysokość opakowania: | 9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
