komplet wkrętaków 14 szt. Kraftform BIG PACK 300, Wera [05105630001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05105630001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3547 pkt. |
Komplet 14 szt. najwyższej jakości wkrętaków warsztatowych 05105630001 z serii Kraftorm Plus-300 firmy Wera,
Śrubokręty te znakomite są do prac przemysłowych, warsztatowych, montażowych oraz serwisowych; posiadają trójkomponentową rękojeść.
Wkrętaki z serii Kraftform Plus 300 posiadają systemem Lasertip® redukującym "wyślizgiwanie" się z gniazda wkrętu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet 14 szt. wkrętaków z serii Kraftform Plus BIG PACK 300 firmy Wera [05105630001]:
- znakomicie sprawdzają się podczas prac warsztatowych, montażowych oraz serwisowych,
- wkrętaki z serii Kraftform Plus 300 posiadają systemem Lasertip® redukującym "wyślizgiwanie" się z gniazda wkrętu,
- laserowo obrabiane końcówki wkrętaków mają bardzo chropowatą powierzchnię o bardzo dużej twardości co pozwala osiągnąć większy moment obrotowy podczas pracy,
- rękojeść Kraftform zapewnia przyjemną i ergonomiczną pracę chroniąc dłoń przed powstawaniem pęcherzy i odcisków,
- twarde strefy chwytu umożliwiają szybkie pokręcanie, miękkie strefy zapewniają przenoszenie wysokich momentów obrotowych,
- sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed staczaniem się wkrętaka z miejsca pracy,
- dodatkowo na wyposażeniu półka umożliwiająca montaż i wygodne przechowywanie tych wkrętaków w warsztacie lub wózku narzędziowym.
zestaw 05105630001 Kraftform składa się z:
- płaskie: 0,4x2,5x80 mm; 0,6x3,5x100 mm; 1,2x6,5x150 mm
- philips: PH 1x80 mm; PH 2x100 mm; PH 3x150 mm;
- pozidrive: PZ 1x80 mm; PZ 2x100 mm; PZ 3x150 mm;
- torx: TX 10x80 mm; TX 15x80 mm; TX 20x100 mm; TX 25x100 mm; TX 30x115 mm;


| liczba sztuk w opakowaniu: | 14 szt. |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4013288163622 |
| typ grotu: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.520 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 21 cm |
| wysokość opakowania: | 9.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
