    3834-CP-20/25
369,66zł brutto
300,54zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 3697 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
  • 8 szt. otwornic:
  • 1 prowadnica do pił otworowych 3834-ARBR-930 (dla otwornic o średnicy od 14-30),
  • 2 x wiertło prowadzące,
  • całość zapakowana w tubie plastikowej.
Cechy otwornic bimetalicznych Sandflex Bahco serii [3830-VIP]:
  • korpus piły wykonany jest z odpornej na pękanie elastycznej stali sprężynowej,
  • zęby o agresywnym kształcie zwiększają szybkość cięcia,
  • otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia,
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm,
  • dokładność wiercenia to +/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału,
  • drewno: 2400 obr/min,
Tu możesz zobaczyć całą gamę otwornic firmy Bahco.
liczba sztuk w opakowaniu: 11 szt.
opakowanie: plastikowa tuba
przeznaczenie:
  • do drewna
  • do aluminium
  • do PVC
  • do tworzyw sztucznych
  • do stali nierdzewnej
  • do metalu
średnica wiercenia:
  • 25 mm
  • 20 mm
głębokość wiercenia: 38 mm