zapasowe ostrze do obcinaka do węży i rur ochronnych Knipex [90 29 185]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 29 185
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 704 pkt. |
Zapasowe ostrze do obcinaka do węży i rur ochronnych Knipex [90 29 185] wykonane ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo.
Ostrze przeznaczone cięcia cienkościennych rur z tworzywa sztucznego i węży wzmacnianych oplotem i gumy o średnicy zewnętrznej do Ø 25 mm.
Ostrze zapasowe do obcinaka 90 20 185.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zapasowe ostrze do obcinaka do węży i rur ochronnych Knipex [90 29 185]:
- ostrze przeznaczone cięcia cienkościennych rur z tworzywa sztucznego (np. rur wzmocnionych z tworzywa sztucznego) i węży, również wzmacnianych oplotem, z tworzywa sztucznego i gumy o średnicy zewnętrznej do Ø 25 mm,
- Nieodpowiedni do cięcia kabli
- wykonany ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo,
- do stosowania jako ostrze zapasowe do obcinaka do rur Knipex 90 20 185
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| EAN: | 4003773067139 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.017 kg |
| długość opakowania: | 8 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
