zapasowe ostrze do obcinaka 90 25 20 do rur kompozytowych Knipex [90 29 01]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 29 01
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 722 pkt. |
Zapasowe ostrze do obcinaka do rur kompozytowych Knipex [90 29 01] wykonane ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo.
Ostrze przeznaczone cięcia cienkościennych rur z tworzywa sztucznego i węży wzmacnianych oplotem i gumy o średnicy zewnętrznej do Ø 25 mm.
Ostrze zapasowe do obcinaka 90 25 20.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zapasowe ostrze do obcinaka do węży i rur ochronnych Knipex [90 29 01]:
- ostrze przeznaczone cięcia cienkościennych rur z tworzywa sztucznego (np. rur wzmocnionych z tworzywa sztucznego) i węży, również wzmacnianych oplotem, z tworzywa sztucznego i gumy o średnicy zewnętrznej do Ø 25 mm,
- nieodpowiedni do cięcia kabli
- wykonany ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo,
- do stosowania jako ostrze zapasowe do obcinaka do rur Knipex 90 25 20.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość ostrza: | 25 mm |
| EAN: | 4003773031932 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.024 kg |
| długość opakowania: | 8 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
