wykrętak do urwanych śrub o gwintach M11-M14, Bahco [1423-4.8]
-
Producent:
-
Kod producenta:1423-4.8
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 583 pkt. |
Profesjonalny wykrętak do urwanych śrub, Bahco [1423-4.8] przeznaczony do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M11 do M14.
Wykonany jest ze stali chromowo-wanadowej, cały jest czerniony,
Wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny wykrętak do urwanych śrub, Bahco [1423-4.8]:
- przeznaczone do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M11 do M14,
- wykrętak wykonany został ze stali chromowo-wanadowej, cały jest czerniony,
- aby zastosować palcowy wykrętak należy w urwanej śrubie wywiercić otwór,
- wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie,,
- do odkręcania tylko ręcznego.
Dane wykrętaka palcowego firmy Bahco [1423-4.8]:
- zakres średnic rdzenia śruby: 4,8-8,8 mm,
- do śrub o gwintach: M11-M14,
- długość całkowita: 70 mm,
- średnica wiertła/otworu w śrubie: 5,5 mm
- mocowanie wykrętaka: kwadrat,
- waga: 25 g
| długość całkowita: | 70 mm |
| waga: | 25 g |
| rozmiar: | 4.8-8.8 mm |
| rodzaj nasadki: | wykrętak do śrub |
| EAN: | 7314151696764 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.030 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
