wykrętak do obrobionych gniazd śrub 14mm, Bahco [BWMSP1514] zabierak 6-kątny 5/8''
-
Producent:
-
Kod producenta:BWMSP1514
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 147 pkt. |
Profesjonalny wykrętak do obrobionych gniazd śrub, Bahco [BWMSP1514] przeznaczony do wykręcania zniszczonych śrub.
Wykonany jest ze stali niklowo-chromowo-molibdenowej.
Wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w gniazdo łba śruby umożliwiając jej odkręcenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny wykrętak do obrobionych gniazd śrub o średnicy 14mm, Bahco [BWMSP1514]:
- przeznaczony jest do wykręcania śruby w której został obrobiony otwór wkrętakiem z końcowką imbus, torx czy krzyżak,
- wykrętak BWMSP1514 służy do wykręcania śruby gdzie prawidłowym rozmiar wkrętka imbusowego to 14 mm,
- wykrętak wykonany został ze stali niklowo-chromowo-molibdenowej,
- wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w gniazdo śruby umożliwiając jej odkręcenie,
- używać wyłącznie do odkręcania tylko ręcznego,
Parametry wykrętaka firmy Bahco [BWMSP1514]:
- oryginalny rozmiar gniazda śruby z mocowaniem imbusowym: 14 mm,
- średnica minimalna wykrętaka: 14,8 mm,
- średnica maksymalna wykrętaka: 16,1 mm,
- długość całkowita wykrętaka: 28 mm
- mocowanie wykrętaka: sześciokąt 5/8'',
- waga: 57 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 28 mm |
| waga: | 57 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 5/8" (16mm) |
| rozmiar: | 14 mm |
| EAN: | 7314150239870 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.057 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
