wykrętak do obrobionych gniazd śrub 10mm, Bahco [BWMSP1507] zabierak 6-kątny 1/2''
-
Producent:
-
Kod producenta:BWMSP1507
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 143 pkt. |
Profesjonalny wykrętak do obrobionych gniazd śrub, Bahco BWMSP1507, przeznaczony do wykręcania zniszczonych śrub.
Wyprodukowany ze stali niklowo-chromowo-molibdenowej wykrętak ma lewy gwint skrętny pozwalający na mocne i pewne wkręcenie w gniazdo łba śruby umożliwiając jej odkręcenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny wykrętak do obrobionych gniazd śrub o średnicy 10mm, Bahco [BWMSP1507]:
- przeznaczony jest do wykręcania śruby w której został obrobiony otwór wkrętakiem z końcowką imbusową, TORX czy krzyżakową,
- wykrętak służy do wykręcania śruby gdzie prawidłowym rozmiar wkrętka imbusowego to 10 mm,
- wyprodukowany został ze stali niklowo-chromowo-molibdenowej,
- posiada lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w gniazdo śruby umożliwiając jej odkręcenie,
- może być stosowany wyłącznie do odkręcania ręcznego
PARAMETRY TECHNICZNE WYKRĘTAKA DO ŚRUB BAHCO [BWMSP1507]:
- oryginalny rozmiar gniazda śruby z mocowaniem imbusowym: 10 mm,
- średnica minimalna wykrętaka: 10,4 mm,
- średnica maksymalna wykrętaka: 11,8 mm,
- długość całkowita wykrętaka: 28 mm
- mocowanie wykrętaka: sześciokąt 1/2'',
- waga: 38 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 28 mm |
| waga: | 40 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/2" (12,7mm) |
| rozmiar: | 10 mm |
| EAN: | 7314153024176 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.04 kg |
| długość opakowania: | 1 cm |
| szerokość opakowania: | 1 cm |
| wysokość opakowania: | 1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
