wykrętak do obrobionych gniazd śrub 1/4'', Bahco [BWMSP1510] zabierak 6-kątny 1/2''
-
Producent:
-
Kod producenta:BWMSP1510
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 143 pkt. |
Profesjonalny wykrętak do obrobionych gniazd śrub, Bahco [BWMSP1510] przeznaczony do wykręcania zniszczonych śrub.
Wykonany jest ze stali niklowo-chromowo-molibdenowej.
Wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w gniazdo łba śruby umożliwiając jej odkręcenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny wykrętak do obrobionych gniazd śrub o średnicy 1/4", Bahco [BWMSP1510]:
- przeznaczony jest do wykręcania śruby w której został obrobiony otwór wkrętakiem z końcowką imbus, torx czy krzyżak,
- wykrętak BWMSP1510 służy do wykręcania śruby gdzie prawidłowym rozmiar wkrętka imbusowego to 1/4",
- wykrętak wykonany został ze stali niklowo-chromowo-molibdenowej,
- wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w gniazdo śruby umożliwiając jej odkręcenie,
- używać wyłącznie do odkręcania tylko ręcznego,
Parametry wykrętaka firmy Bahco [BWMSP1510]:
- oryginalny rozmiar gniazda śruby z mocowaniem imbusowym: 1/4",
- średnica minimalna wykrętaka: 7,2 mm,
- średnica maksymalna wykrętaka: 7,9 mm,
- długość całkowita wykrętaka: 28 mm
- mocowanie wykrętaka: sześciokąt 1/2'',
- waga: 37 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 28 mm |
| waga: | 37 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/2" (12,7mm) |
| rozmiar: | 1/4'' |
| EAN: | 7314150239825 |
| typ rozmiaru : | calowy |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.037 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
