wykrętak do obrobionych gniazd śrub 1/2'', Bahco [BWMSP1515] zabierak 6-kątny 5/8''
-
Producent:
-
Kod producenta:BWMSP1515
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 147 pkt. |
Profesjonalny wykrętak do obrobionych gniazd śrub, Bahco [BWMSP1515] przeznaczony do wykręcania zniszczonych śrub.
Wykonany jest ze stali niklowo-chromowo-molibdenowej.
Wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w gniazdo łba śruby umożliwiając jej odkręcenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny wykrętak do obrobionych gniazd śrub o średnicy 1/2", Bahco [BWMSP1515]:
- przeznaczony jest do wykręcania śruby w której został obrobiony otwór wkrętakiem z końcowką imbus, torx czy krzyżak,
- wykrętak BWMSP1515 służy do wykręcania śruby gdzie prawidłowym rozmiar wkrętka imbusowego to 1/2",
- wykrętak wykonany został ze stali niklowo-chromowo-molibdenowej,
- wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w gniazdo śruby umożliwiając jej odkręcenie,
- używać wyłącznie do odkręcania tylko ręcznego,
Parametry wykrętaka firmy Bahco [BWMSP1515]:
- oryginalny rozmiar gniazda śruby z mocowaniem imbusowym: 1/2",
- średnica minimalna wykrętaka: 13,4 mm,
- średnica maksymalna wykrętaka: 14,7 mm,
- długość całkowita wykrętaka: 28 mm
- mocowanie wykrętaka: sześciokąt 5/8'',
- waga: 54 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 28 mm |
| waga: | 54 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 5/8" (16mm) |
| rozmiar: | 1/2'' |
| EAN: | 7314150239887 |
| typ rozmiaru : | calowy |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.054 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
