wykrętak długi 75mm do urwanych śrub o gwintach M27-M30, zabierak kwadrat 1/2", KOKEN [4129-75 14mm]
-
Producent:
-
Kod producenta:4129-75 14mm
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 555 pkt. |
Profesjonalny, długi wykrętak do urwanych śrub, KOKEN [4129-75 14mm] przeznaczony do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M27 do M30.
Wykonany jest ze stali chromowo-wanadowej, cały jest czerniony. Długość wykrętaka to 75mm.
Wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny, długi wykrętak do urwanych śrub, KOKEN [4129-75 14mm]:
- przeznaczone do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M27 do M30,
- wykrętak o długości 75mm wykonany został ze stali chromowo-wanadowej, cały jest czerniony,
- aby zastosować wykrętak należy w urwanej śrubie wywiercić otwór o odpowiedniej średnicy (tabela poniżej),
- wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie,
- do odkręcania ręcznego.
Dane wykrętaka firmy KOKEN [4129-75 14mm]:
- rozmiar wykrętaka D1: 14mm,
- do śrub o gwintach: M27-M30,
- długość całkowita L: 75 mm,
- wymiar D2: 24 mm,
- średnica wiertła/otworu w śrubie: 14,2-14,5 mm,
- mocowanie wykrętaka: kwadrat 1/2",
- waga: 130 g
| WYKRĘTAK | ROZMIAR ŚRUBY | ŚREDNICA WIERTŁA |
| 2mm | M5 | 2,4-2,6mm |
| 3mm | M6 | 3,2-3,5mm |
| 4mm | M8 | 4,2-4,5mm |
| 6mm | M10-M12 | 6,2-6,5mm |
| 8mm | M14-M16 | 8,2-8,5mm |
| 10mm | M18-M20 | 10,2-10,5mm |
| 12mm | M22-M24 | 12,2-12,5mm |
| 14mm | M27-M30 | 14,2-14,5mm |
| 16mm | M33 | 16,2-16,5mm |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 75 mm |
| waga: | 130 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 14 mm |
| rodzaj nasadki: | wykrętak do śrub |
| EAN: | 4991644093441 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.130 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
