wykrętak długi 60mm do urwanych śrub o gwintach M5, zabierak kwadrat 3/8", KOKEN [3129-60 2mm]
-
Producent:
-
Kod producenta:3129-60 2MM
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 442 pkt. |
Profesjonalny, długi wykrętak do urwanych śrub, KOKEN [3129-60 2mm] przeznaczony do wykręcania zerwanych śrub o gwintach M5.
Wykonany jest ze stali chromowo-wanadowej, cały jest czerniony. Długość wykrętaka to 60mm.
Wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny, długi wykrętak do urwanych śrub, KOKEN [3129-60 2mm]:
- przeznaczone do wykręcania zerwanych śrub o gwintach M5,
- wykrętak o długości 60mm wykonany został ze stali chromowo-wanadowej, cały jest czerniony,
- aby zastosować wykrętak należy w urwanej śrubie wywiercić otwór o odpowiedniej średnicy (tabela poniżej),
- wykrętak ma lewy gwint skrętny, który pozwala na mocne i pewne wkręcenie w rdzeń śruby umożliwiając jej odkręcenie,
- do odkręcania ręcznego.
Dane wykrętaka firmy KOKEN [3129-60 2mm]:
- rozmiar wykrętaka D1: 2mm,
- do śrub o gwintach: M5,
- długość całkowita L: 60 mm,
- wymiar D2: 19 mm,
- średnica wiertła/otworu w śrubie: 2,4-2,6 mm,
- mocowanie wykrętaka: kwadrat 3/8",
- waga: 38 g
| WYKRĘTAK | ROZMIAR ŚRUBY | ŚREDNICA WIERTŁA |
| 2mm | M5 | 2,4-2,6mm |
| 3mm | M6 | 3,2-3,5mm |
| 4mm | M8 | 4,2-4,5mm |
| 6mm | M10-M12 | 6,2-6,5mm |
| 8mm | M14-M16 | 8,2-8,5mm |
| 10mm | M18-M20 | 10,2-10,5mm |
| 12mm | M22-M24 | 12,2-12,5mm |
| 14mm | M27-M30 | 14,2-14,5mm |
| 16mm | M33 | 16,2-16,5mm |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 60 mm |
| waga: | 38 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 2 mm |
| rodzaj nasadki: | wykrętak do śrub |
| EAN: | 4991644046614 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.038 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
