wózek transportowy do skrzyń ToughSystem DS CARRIER DeWALT [1-70-324]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-70-324
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10022 pkt. |
Wózek transportowy ToughSystem DS CARRIER DeWALT [1-70-324] do przewozu skrzyń systemowych ToughSystem.
Regulowana wysokość i składane uchwyty pozwalają na dogodną konfigurację skrzyń. Centralny mechanizm blokujący mocuje jednocześnie wszystkie skrzynie do ramy wózka. Maksymalne obciążenie jednej pary uchwytów do 60 kg. Maksymalne obciążenie składanej platformy do 150 kg.
Wózek ma duże, wytrzymałe i bardzo dobrze radzące sobie z nierównościami terenu koła o średnicy 216mm. Zarówno płyta dolna jak i rączka jest składana - zajmuje mało miejsca w transporcie samochodem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wózek transportowy do skrzyń ToughSystem DS CARRIER DeWALT [1-70-324]
- Wózek transportowy do przewozu skrzyń z serii ToughSystem
- Tough System™ rozwiązuje wszelkie potrzeby transportowe oraz potrzeby związane z przechowywaniem narzędzi w warunkach budowlanych
- Bardzo mocna rama stalowa
- Regulowana wysokość i składane uchwyty pozwalają na dogodną konfigurację.
- Maksymalne obciążenie jednej pary uchwytów do 60 kg.
- Dodatkowe zawiasy można dokupić, jeśli jest potrzeba stosowania więcej niż 3 par.
- Ogumowane koła wózka o średnicy 216 mm
- Płyta dolna do przewożenia różnych przedmiotów może być podnoszona do pionu. Jej ładowność to 150 kg
- Centralny mechanizm zamykający wszystkie skrzynie zabezpiecza przed kradzieżą
- Grubość ścianki skrzyń wynosi aż 4 mm, dzięki czemu są one niezwykle wytrzymałe na uderzenia
- Bardzo mocne zamki metalowe
- Uchwyty zbudowane z dwóch rodzajów materiału gwarantują wytrzymałość i wygodny chwyt
- Rękojeści boczne umożliwiają alternatywny sposób podnoszenia i łatwą manewrowalność
- Skrzynie mogą być spinane ze sobą za pomocą specjalnych bocznych zaczepów
- Bardzo skuteczne uszczelnienie skrzyń sprawia, że zawartość jest chroniona przed pyłem i wilgocią
- Zawór powietrzny wyrównujący ciśnienie umożliwia otwarcie skrzyń w sytuacji ewentualnego "zassania"
- Odpowiednie zaczepy do zamknięcia skrzyń do wózka za pomocą kłódki
- Wózek - stelaż transportowy o wymiarach 955 x 235 x 681 mm.
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 3253561703249 |
| system opakowań: | DeWalt ToughSystem |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 18.96 kg |
| długość opakowania: | 112.00 cm |
| szerokość opakowania: | 25.50 cm |
| wysokość opakowania: | 73.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
