    900T-080-200
55,64zł brutto
45,24zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 556 pkt.
Wkrętak ręczny do śrub imbusowych z rękojeścią T i bocznym grotem firmy BAHCO model 900T-080-200, przeznaczony do pracy ze śrubami imbusowymi (Hex) 8,0mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak imbusowy, T-kształtny, M8, Bahco [900T-080-200]
  • wkrętak T-kształtny, 6-kątny do śrub imbusowych
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [900T-080-200]
  • typ grotu: sześciokątny wewnętrzny (Imbus)
  • rozmiar grotu: M8
  • długość trzpienia (klingi): 185mm
  • rozmiar rękojeści: 60 x 105mm
  • długość całkowita: 245mm
  • średnica trzpienia: 8mm
  • waga: 174g
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 245 mm
waga: 174 g
długość części roboczej: 185 mm
EAN: 7314153018168
typ grotu: Sześciokątny Imbus
rozmiar grota: 8 mm