    900T-050-150
47,92zł brutto
38,96zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 479 pkt.
Wkrętak ręczny do śrub imbusowych z rękojeścią T i bocznym grotem firmy BAHCO model 900T-050-150, przeznaczony do pracy ze śrubami imbusowymi (Hex) 5,0mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak imbusowy, T-kształtny, M5, Bahco [900T-050-150]
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [900T-050-150]
  • typ grotu: sześciokątny wewnętrzny (Imbus)
  • rozmiar grotu: M5
  • długość trzpienia (klingi): 138mm
  • rozmiar rękojeści: 60 x 105mm
  • długość całkowita: 198mm
  • średnica trzpienia: 5mm
  • waga: 92g
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 198 mm
waga: 92 g
długość części roboczej: 138 mm
EAN: 7314153018144
typ grotu: Sześciokątny Imbus
rozmiar grota: 5 mm